Klinika OAZA
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
Klinika Oaza
87-850 Choceń
Ługowiska 1
tel.: 054 233 70 70
kom.: 883 95 70 70 24H
kom.: 725 18 70 70
kom.: 530 18 70 70
e-mail: info@osrodek-oaza.pl

Jesteśmy w centrum Polski!

Dogodny dojazd z każdego miejsca w kraju!

 

osrodekoaza.pl


Ambutrans - transportymedyczne.plCena w ofercie ratalnej od 13,50zł dziennie
Zadzwoń i zarezerwuj:
725 18 70 70

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień - Oaza

Klinika Terapeutyczna OAZA jest niepublicznym ośrodkiem dla Pacjentów borykających się z problemem alkoholizmu oraz z pozostałymi nałogami, takimi jak uzależnienie od narkotyków czy szkodliwe nawyki behawioralne. Naszą profesjonalną klinikę leczenia uzależnień wyróżnia zindywidualizowane podejście do podopiecznych: każdy z nich ma własną, osobistą historię i z nałogiem zetknął się w zupełnie innych okolicznościach. Oprócz zajęć w małych, kilkuosobowych grupach, kładziemy nacisk przede wszystkim na indywidualne sesje terapeutyczne. Rozumiejąc potrzeby przebywających u nas osób zapewniamy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych - w nowoczesnych pomieszczeniach można korzystać m.in. z siłowni, sali rekreacyjnej, tarasu czy pięknego ogrodu.

Zdjęcia naszego ośrodka i okolicy znajdują się w Galerii.

OO_02

Stacjonarny pobyt oraz leczenie w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień OAZA jest najbardziej skuteczną metodą terapii rozmaitych nałogów, dzięki całodobowemu zaangażowaniu naszego personelu. Główną domeną naszej działalności jest pomoc w leczeniu alkoholizmu oraz uzależnienia od narkotyków. Pełna opieka terapeutyczna, którą zapewnia klinika to nie tylko odwyk i zajęcia ze specjalistami – bogata oferta zabiegów w pobliskim sanatorium uzdrowiskowym, ćwiczenia na basenie i siłowni, czy też znajdująca się na terenie ośrodka OAZA, sauna na podczerwień, pozwolą na odzyskanie spokoju ducha i regenerację ciała. Pobyt w naszej klinice zapewni o wiele więcej niż oferują inne placówki – dopasowujemy rodzaje zajęć oraz czas trwania kuracji do indywidualnego potencjału i preferencji podopiecznych – nie jest to standardowe 6 tygodni, czyli tak naprawdę minimalny próg, niedostosowany do większości pacjentów. Co więcej, w cenie pobytu i odwyku stacjonarnego zapewniamy również terapię rodzinną dla bliskich naszych kuracjuszy.

Niepubliczne Centrum Terapii OAZA to prywatny ośrodek leczenia uzależnień, gdzie personel z całych sił angażuje się w pracę przy wspomaganiu leczenia kuracjuszy przebywających w placówce. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt medyczny, a także pełen dostęp do zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej niekoniecznie zapewnianej przez inne tego rodzaju ośrodki. Wychodzenie z nałogu odbywa się pod okiem lekarzy, psychoterapeutów i terapeutów uzależnień. Nad dobrym samopoczuciem pacjenta czuwa nieustannie sztab profesjonalistów – z pewnością znajdziecie się Państwo czy też Państwa bliscy, w dobrych rękach.

Więcej o przebiegu leczenia alkoholizmu czy terapii uzależnień znajdą Państwo pod adresem: http://klinika.osrodek-oaza.pl/terapie

OO_09

Ośrodki dla uzależnionych kojarzą się zwykle ze spartańskimi warunkami – Klinika OAZA zapewnia kuracjuszom maksimum komfortu. Oferujemy zakwaterowanie w nowocześnie urządzonym budynku otoczonym dużym ogrodem oraz urozmaicone wyżywienie. Na miejscu znajduje się ekskluzywna sauna na podczerwień. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w sesjach masażu relaksacyjnego.

Pobyt w Klinice OAZA, wraz z dwunastomiesięczną opieką terapeutyczną po jego zakończeniu, dzięki możliwości dokonania płatności w ratach, sprawia, że skuteczna terapia nałogu w kameralnych warunkach jest dostępna dla każdego. Zapraszamy do skorzystania z pomocy w naszym ośrodku leczenia uzależnień.