Klinika OAZA
  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 4.jpg
  • 3.jpg
Klinika Oaza
87-850 Choceń
Ługowiska 1
tel.: 054 233 70 70
kom.: 883 95 70 70 24H
kom.: 725 18 70 70
kom.: 530 18 70 70
e-mail: info@osrodek-oaza.pl

Jesteśmy w centrum Polski!

Dogodny dojazd z każdego miejsca w kraju!

 

osrodekoaza.pl


Ambutrans - transportymedyczne.plCena w ofercie ratalnej od 13,50zł dziennie
Zadzwoń i zarezerwuj:
725 18 70 70

Profesjonalne i skuteczne leczenie uzależnienia od hazardu

Nadzieja na osiągnięcie wygranej w grach hazardowych nierzadko bywa wstępem do rozwoju zgubnego w skutkach uzależnienia. Nałogowi gracze inwestują w nałóg coraz więcej czasu i pieniędzy, zaniedbując przy okazji relacje rodzinne i społeczne, a także obowiązki zawodowe. Wraz z poniesionymi stratami finansowymi pojawiają się długi, a do tego dosyć często hazardzista traci pracę lub nawet popada w konflikty z prawem, usiłując za wszelką cenę uzyskać środki przeznaczone na dalsze próby zdobycia wygranej. Leczenie jest jedyną szansą na przerwanie błędnego koła, ponieważ uzależnienie od gier to nałóg, z którego praktycznie nikt nie jest w stanie uwolnić się zupełnie samodzielnie. Niezbędna jest silna motywacja do udziału w terapii, ponieważ jest to warunek powrotu do pełni zdrowia psychosomatycznego i komfortu emocjonalnego osoby tkwiącej wcześniej w nałogu.

Jeśli zaobserwowaliście Państwo opisane we wstępie symptomy u siebie bądź podejrzewacie zagrożenie nałogiem u osób Wam bliskich, chcemy przybliżyć Wam naszą kompleksową ofertę terapeutyczną. Wiarygodną diagnozę mogą postawić jedynie specjaliści z zakresu psychologii klinicznej oraz terapii uzależnień. Zanim doświadczeni profesjonaliści z Kliniki OAZA postawią diagnozę, kładą nacisk na zrozumienie i zgłębienie indywidualnej sytuacji pacjenta, na płaszczyźnie relacji rodzinnych, sytuacji społecznej i zawodowej, stosunku do pieniędzy oraz szeregu innych czynników, których analiza przełoży się na stworzenie optymalnego – spersonalizowanego podejścia do leczenia

W Ośrodku Terapii Uzależnień OAZA wiemy, że uzależnienie jest możliwe do wyleczenia, choć wymaga szczególnie intensywnej pracy ze strony naszych terapeutów, jak i podopiecznych. Oferując leczenie stacjonarne trwające od 6 do 8 lub więcej tygodni, stwarzamy komfortowe warunki do nawiązania relacji terapeutycznych oraz do wypoczynku po zajęciach. Kompleksowa opieka psychoterapeutów, jak i bogata oferta rekreacyjna Ośrodka Terapii Uzależnień OAZA, z pewnością przyczynią się do odzyskania spokoju ducha naszych kuracjuszy.

Leczenie nałogu hazardowego będzie skuteczne, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami. Naszym atutem jest trwające 12 miesięcy od momentu zakończenia pobytu stacjonarnego wsparcie naszych kuracjuszy w formie sesji zapobiegających nawrotom destrukcyjnych skłonności – długofalowa opieka skutkuje trwałymi rezultatami!