Prywatny ośrodek leczenia uzależnień.
Pomoc dla Ciebie i całej rodziny.

Rejestracja 24/h Bez skierowania
Zadzwoń: 785 10 55 55
Miesiąc pobytu gratis zadzwoń i poznaj szczegóły!
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów w ramach terapii

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej

Rejestracja/rezerwacje pacjentów
Oddział terapeutyczny

542 33 70 70 - (stacjonarny)

530 18 70 70 - Jolanta

Główne telefony spółki

883 99 70 70 - Ambu Trans

Prywatna klinika uzależnień - Leczenie alkoholizmu, narkomani

Profesjonalne centrum terapii - wytchnienie dla ciała i ducha

Jeśli poszukujecie Państwo wsparcia w walce z nałogiem, nie mogliście lepiej trafić. Nasz ośrodek leczenia uzależnień prowadzi skuteczną terapię destrukcyjnych nawyków, takich jak alkoholizm, narkomania, uzależnienie od hazardu, Internetu, od leków, jak też od seksu. Mamy najlepszych specjalistów od terapii uzależnień oraz wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczną terapię odwykową, w formie stacjonarnej oraz ambulatoryjnej.

Zalecenia medyczne. Osoby przyjmujące dożylnie opiaty i ESPA przez okres dłuższy niż 3 miesiące, wymagają detoksykacji na Oddziale Szpitalno - Detoksykacyjnym. Naszym pacjentom zapewniamy pomoc w nawiązaniu współpracy z odpowiednią placówką, po uprzednim badaniu i konsultacji medycznej.

Prywatny Ośrodek Oaza dla młodzieży

Ośrodek Oaza  mapa dojazdu

kompleksowa terapia uwalniająca od zgubnych nałogów

Jeśli poszukujecie Państwo wsparcia w walce z nałogiem na najwyższym poziomie, nie mogliście lepiej trafić. W ośrodku odwykowym OAZA prowadzimy terapię destrukcyjnych nawyków, takich jak alkoholizm, narkomania, uzależnienie od hazardu, Internetu, od leków, jak też od seksu. Posiadamy wiele lat doświadczenia, jeśli chodzi o skuteczną terapię odwykową, w formie stacjonarnej oraz ambulatoryjnej. Wspieramy naszych podopiecznych w leczeniu uzależnień i niczym życiodajna oaza na pustyni życiowego zagubienia, jesteśmy przystanią w drodze do ich wstrzemięźliwości.

Zależność od substancji psychoaktywnych, czy też od destrukcyjnych zachowań, może w krótkim czasie zrujnować życie zawodowe oraz osobiste osoby dotkniętej zgubnym nałogiem. W naszym prywatnym ośrodku pomagamy kuracjuszom odbudować wiarę w siebie i sprawiamy, że nabierają sił i motywacji do dalszych zmagań. W przypadku współuzależnienia osób bliskich zapewniamy sesje terapii rodzinnej.

Na leczenie uzależnienia w ośrodku terapii OAZA może zdecydować się każdy, kto czuje, że traci kontrolę nad swoim życiem na skutek nałogu. Nasza oferta jest skierowana do osób w różnym wieku. Przyjmujemy na terapię zarówno dorosłych, jak i młodzież, która jest szczególnie podatna na uzależnienie od niebezpiecznych substancji psychoaktywnych. Oddziaływania terapeutyczne prowadzone w tym ośrodku leczenia uzależnień są nastawione na rozwiązywanie bieżących problemów oraz na umożliwienie powrotu do życia bez konieczności sięgania po używki.

Leczenie uzależnień - komfortowe warunki dla pacjentów

Wszystkim pacjentom zapewniamy fachową pomoc, opiekę medyczną oraz indywidualnie dostosowany program terapii leczenia alkoholizmu, narkomanii. Jako profesjonalny prywatny ośrodek odwykowy stosujemy wyłącznie sprawdzone sposoby leczenia i korzystamy z dorobku różnorodnych nurtów psychologicznych. Sięgamy również po metody aktywizujące oraz motywujące, które pomagają odzyskać wolność. Kompleksowość oddziaływań sprawia, że skutecznie pomagamy uwolnić się od nałogów. Osoby przebywające w ośrodku leczenia uzależnień mają stuprocentową gwarancję dyskrecji i anonimowości.

Prywatny ośrodek uzależnień OAZA - Wytchnienie dla ciała i ducha.

Terapia proponowana przez doświadczoną i życzliwą kadrę naszego ośrodka obejmuje, w przypadku uzależnień od substancji psychoaktywnych oraz dolegliwości takich jak choroba alkoholowa, kompleksowe odtrucie organizmu, a następnie intensywne oddziaływania psychoterapeutyczne. Detoks jest niezbędny zwłaszcza w przypadku wieloletniego uzależnienia od alkoholu lub innej substancji psychoaktywnej. U osób regularnie zaglądających do kieliszka czy zażywających narkotyki dochodzi do szeregu zmian na poziomie metabolicznym. Gwałtowne odstawienie środków odurzających z reguły wywołuje wiele nieprzyjemnych objawów takich jak bóle i zawroty głowy, rozdrażnienie, zaburzenia snu, ataki agresji, silny niepokój oraz omamy.

Przerwanie ciągu jest również podstawowym warunkiem, aby mogła zostać rozpoczęta właściwa terapia uzależnień. Prawidłowo przeprowadzone odtruwanie ma korzystny wpływ na stan zdrowia fizycznego i psychicznego oraz stanowi ważny etap wychodzenia z destrukcyjnego nałogu. Proces ten pozwala oczyścić organizm z toksyn, przywrócić mu równowagę wodno-elektrolitową oraz uzupełnić niedobory witamin i minerałów.

Praca nad sobą i pokonywanie własnych słabości odbywa się w komfortowych, kameralnych warunkach i w rodzinnej atmosferze. Po zajęciach terapeutycznych w naszym ośrodku kuracjusze korzystają z sauny infra-red oraz po wcześniejszy ustaleniach masażu relaksacyjnego. Organizujemy także wycieczki krajoznawcze, wyjścia na basen, siłownię, do SPA, zaś dla chętnych istnieje możliwość skorzystania z pełnej oferty zabiegów w położonym nieopodal sanatorium uzdrowiskowym.

Pełna poprawa kondycji psychofizycznej w trakcie turnusu terapeutycznego organizowanego przez niepubliczne centrum terapii alkoholizmu i innych nałogów gwarantuje miarodajne, trwałe efekty. Co więcej, atutem naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień jest indywidualne podejście do każdego z kuracjuszy. Kontrakt terapeutyczny i program leczenia dostosowujemy do indywidualnych uwarunkowań osobowościowych i zdrowotnych danej osoby. Otaczamy naszych pacjentów troskliwą opieką, za którą są nam później wyjątkowo wdzięczni – zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami.

Mamy przyjemność poinformować również Państwa o zakupie karetki pogotowia przez nasz ośrodek leczenia uzależnień. Dzięki temu gwarantujemy pełne bezpieczeństwo oraz kompleksową pomoc w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia przebywających u nas podopiecznych. Ambulans, który nabył prywatny ośrodek leczenia uzależnień OAZA, posiada wyposażenie, zgodne z aktualnymi, europejskimi standardami. Interwencja naszych lekarzy lub ratowników medycznych pozwoli pacjentom na powrót do pełni sił i kontynuację skutecznej walki z nałogiem.

Nasze Centrum Terapii OAZA znajduje się w centrum Kujaw, w sercu Polski.

Nasza prywatna klinika uzależnień posiada wyjątkowo dogodną lokalizację. Ośrodek odwykowy  znajduje się w miejscowości Choceń nieopodal Włocławka. Lokalizacja w pobliżu dróg krajowych nr 1 (Gdańsk-Katowice) oraz nr 2 (Warszawa-Poznań) jest komfortowym połączeniem komunikacyjnym, zarówno dla przybywających do nas pacjentów, jak i przyjeżdżających w odwiedziny osób bliskich. Aby ułatwić naszym przyszłym podopiecznym dojazd do Centrum Terapii, proponujemy im odbiór z dworca we Włocławku, jak też z portów lotniczych w Gdańsku, Warszawie czy Poznaniu.

Leczenie uzależnień

Naszym celem jest poprawa samopoczucia naszych kuracjuszy poprzez terapię stacjonarną, tak, aby odkryli oni na nowo radość życia w abstynencji – lecząc uzależnienie od alkoholu i narkotyków oraz w umiarkowaniu, jeśli chodzi o nałogowe korzystanie z komputera i Internetu, seksoholizm czy nałogowy hazard.

Prowadząc ośrodek odwykowy, korzystamy z wielu innowacyjnych i sprawdzonych metod terapeutycznych wspomagających medycynę konwencjonalną. Jedną z nich jest koloroterapia (inaczej chromoterapia) wykorzystująca specjalne lampy naświetlające, okulary oraz dietę bazującą na produktach o konkretnej barwie. Pacjenci trafiający do naszego ośrodka leczenia uzależnień mogą też poddać się aromaterapii. Wszystkie te oddziaływania mają za zadanie przywrócenie ciału naturalnej równowagi i dobrego samopoczucia.

Nasi podopieczni, przechodząc wielopoziomową, kompleksową terapię dla osób uzależnionych, stają się zupełnie innymi ludźmi. Utrwalamy efekty terapii uzależnień oraz kształtujemy i wzmacniamy pozytywne nawyki. Absolwenci Centrum Terapii OAZA otrzymują wsparcie przez rok po zakończeniu kuracji, w postaci opieki psychoterapeutycznej – sesje zapobiegania nawrotom organizowane przez nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień gwarantują najwyższą skuteczność profesjonalnego odwyku.

W naszym prywatnym ośrodku każda uzależniona osoba otrzyma profesjonalną pomoc.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą terapeutyczno-leczniczą obejmującą leczenie alkoholizmu, narkomanii oraz wielu innych, bardzo niekorzystnych dla zdrowia nałogów.

Mapa ośrodka 3D

Zapraszamy do zapoznania się z mapą 3D naszego ośrodka.

Kliknij, by przejść do galerii:

Oznaczenie podmiotu leczniczego i lista przedsiębiorstw. Jesteśmy placówką medyczną.

Księga rejestrowa
Nr księgi 000000152718
Oznaczenie organu: W – 04

Odbiorca:
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA S.C.
Jolanta Maniecka, Patrycjusz Maniecki
NIP 888-305-90-58
87-850 Choceń, Ługowiska 1

BANK MILLENIUM

Jolanta Maniecka, Paatrycjusz Maaniecki

IBAN: PL 02 1160 2202 0000 0004 5623 0956
SWIFT BANKU: BIG BPL PW

Ważne – wszystkie wpłaty rezerwacyjne będą traktowane jako zadatek na terapię. Prosimy w tytule przelewu wpisywać „zadatek na terapię”.

Dane kontaktowe:
Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA S.C.
Patrycjusz Maniecki Jolanta Maniecka
Ługowiska 1, 87-850 Choceń
NIP 888-305-90-58