Blog

Jak rozpoznać uzależnienie od zakupów?
22 maja 2017
Kolejna para butów zakupiona w internecie. W szafie czekają jeszcze nierozpakowane bluzki i spodnie z ostatnich zakupów, a tu jeszcze tyle promocji i wyprzedaży dookoła… Nie masz wrażenia, że Twoje życie zaczyna kręcić się wokół zakupów? Czy zakupoholizm to czasami nie Twój problem?
Dlaczego warto pracować nad samooceną
22 maja 2017
Poczucie własnej wartości nie jest zapewne nikomu obce. Sęk w tym jednak, że nie każdy ma je na takim poziomie, aby czuć się w życiu pewnym i wartościowym człowiekiem, który wiele może osiągnąć. Mimo iż samoocenę nabywamy już we wczesnym dzieciństwie, to jednak przez całe życie możemy ją modyfikować. I nie chodzi o zmianę wyglądu zewnętrznego, tylko o to, co drzemie w nas samych.
Tajniki… odpoczywania
22 maja 2017
Najpierw marzymy o odpoczynku, odliczamy dni w kalendarzu do nadejścia upragnionego „wypracowanego” urlopu, a kiedy ten nadchodzi, to czujemy się jakoś… zagubieni? Czy nie brzmi to dla Ciebie znajomo? Nie martw się – nie jesteś wyjątkiem! Wbrew pozorom w dzisiejszych, mocno „zabieganych”, czasach niewiele osób potrafi naprawdę odpoczywać. Nie tylko podczas długich wakacji, ale także w czasie kilku wolnych dni. Przyda się więc kilka rad dla zapracowanych pracusiów.
Metody na pokonanie toksycznych myśli
22 maja 2017
Pojawiają się czasami w natłoku innych myśli. Są meczące, destrukcyjne, przytłaczające… Potrafią nawet przyćmić słońce za oknem i życzliwy uśmiech bliskich nam osób… Toksyczne myśli przytrafiają się nam niekiedy zupełnie bez konkretnego powodu. Jednak możemy nauczyć się sobie z nimi radzić zanim popadniemy w przygnębienie czy nawet depresję…
Czy można uzależnić się od suplementów diety?
22 maja 2017
Na zrzucenie wagi, lepsze samopoczucie, niedobór magnezu, lepszą koncentrację, ładniejszą cerę i paznokcie… Suplementy diety mogą okazać się wybawieniem prawie wszystkich naszych problemów. Przeżywamy dosłownie zalew tych środków (tabletek, odżywek, kapsułek itd.). Można je kupić nie tylko w aptece, ale i na stacji benzynowej, w osiedlowym sklepiku czy supermarkecie. No i do tego suplementy diety „przepisujemy” sobie sami, bo przecież nie trzeba mieć na nie recepty, nie zdając sobie przy tym sprawy, że nadmiar tych preparatów może szkodzić i uzależniać.
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej