Blog

Jak odzyskać radość z życia i uwolnić się od uzależnienia?
06 czerwca 2019
Człowiek ma w sobie wielki potencjał do tego, aby móc uwolnić się od uzależnienia i odzyskać radość życia bez wspomagania się alkoholem czy narkotykami. Nie zawsze jednak wie, jak go wykorzystać i potrzebuje do tego pomocy. Tę może zawsze znaleźć u specjalistów, którzy zajmują się osobami borykającymi się z nałogami. Ośrodek terapii uzależnień jest miejscem,… Read more »
Narkotyki – jak przetrwać odwyk?
06 czerwca 2019
Siła uzależnienia narkotyków jest bardzo duża. To substancje psychoaktywne, które w krótkim czasie potrafią zawładnąć umysłem oraz ciałem człowieka bez względu na to, ile ma lat, jaki ma status społeczny oraz w jakim środowisku się wychował. Środki odurzające uzależniają psychicznie i fizycznie do tego stopnia, że tylko specjalistyczna pomoc jest w stanie zapobiec życiowej autodestrukcji… Read more »
Jak zrezygnować z picia alkoholu?
06 czerwca 2019
Muszę się napić – to przymus, jaki dominuje w życiu alkoholika. Nie jest skutkiem braku silnej woli, słabości moralnej, tylko tego, że choroba alkoholowa rozpoczyna się od przyjemności, a kończy właśnie na nim. Myśli oraz całe życie osoby uzależnionej coraz mocniej koncentrują się wokół alkoholu, im bardziej popada w nałóg. Jeśli zadajesz sobie pytanie: jak… Read more »
Jak nie wrócić do nałogowego picia alkoholu?
06 czerwca 2019
Każdy alkoholik zapewne wie, że alkoholizm jest chorobą chroniczną – nie można wrócić do stanu sprzed nałogu. Może mieć nawroty, które są próbą sił dla osoby uzależnionej. Stawienie im czoła jest wielkim wyzwaniem. Poddanie się oznacza powrót na wcześniejszą ścieżkę nietrzeźwości. Wychodząc z ośrodka leczenia uzależnień, pacjent nadużywający alkoholu jest zazwyczaj już świadom tego, co… Read more »
Ośrodek Oaza sponsorem Klubu Anwil Włocławek!
30 maja 2019
Jako przedsiębiorcy zależy mi nie tylko na rozwijaniu swojej własnej działalności, ale także moim otoczeniu i mieście, z którym jestem mocno związany. To we Włocławku mieszka wielu specjalistów i pracowników zatrudnionych o Ośrodku Oaza. Jest on największym miastem w okolicy. Z dumą chciałbym ogłosić, że Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza już kolejny raz przystąpił do Klubu… Read more »
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej

Partnerzy