Blog

NOWA NIŻSZA CENA TERAPII!
8900 zł od 6900
Domowy detoks
19 czerwca 2018
Zerwanie z nałogiem to proces, który wymaga czasu i cierpliwości. Podejmowaną próbę najczęściej rozpoczyna detoks. Nie zawsze musi od razu wiązać się ze szpitalem, faszerowaniem lekami, odizolowaniem od świata zewnętrznego. Jeśli osoba uzależniona jest zdeterminowana i ma wsparcie bliskich jej osób może podjąć taką terapię w domowym zaciszu. Musi być to jednak dojrzała decyzja –… Read more »
Narkotyki – ucieczka z samotności w samotność
19 czerwca 2018
Ludzie XXI wieku żyją w strasznym pędzie, goniąc za dobrami materialnymi, odpowiednim statusem, karierą. Uciekają przed cierpieniem, samotnością oraz oczekiwaniami, których nie udało im się spełnić. Wspomagacze takie jak narkotyki wydają się najlepszą opcją, aby jakoś sobie to wszystko „wynagrodzić”. Niestety złudną… Gdy podstawowe potrzeby nie zostają spełnione… Problemy z nałogami bardzo często wynikają m.in.… Read more »
Inteligentni emocjonalnie
19 czerwca 2018
Czy racjonalne zarządzanie emocjami jest możliwe? Bo mimo iż dzięki specyficznej wrażliwości łatwiej jest nawiązywać kontakty z innymi, to jednak nie mamy pewności, że z jej pomocą będziemy odnosić tylko sukcesy i odeprzemy każdy kryzys życiowym, nim się zacznie. Inteligencja emocjonalna nie wytycza co prawda naszego IQ, ale jest bardzo ważna w życiu i warto… Read more »
Modyfikacje ciała – sztuka czy oszpecenie?
19 czerwca 2018
Ludzie poddają się modyfikacjom ciała z różnych powodów. Czasami są to operacje plastyczne poprawiające krzywy nos, odstające uszy, za mały lub zbyt obfity biust. Jednak nie zawsze względy estetyczne są najważniejsze. Pewne modyfikacje podyktowane są rytuałami religijnymi – np. obrzezanie chłopców czy tradycjami (zwłaszcza wśród ludów afrykańskich) np. samookaleczania w obrzędzie inicjacji (przyjmowania nowych osób… Read more »
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej

Partnerzy