Blog

NOWA NIŻSZA CENA TERAPII!
8900 zł od 6900
Dlaczego warto skorzystać z prywatnego ośrodka terapii uzależnień Oaza?
24 maja 2018
Brak umiaru, niemoc lub nieumiejętność w poradzeniu sobie w trudnej sytuacji życiowej często mogą doprowadzić do nałogów. Pojęcie to nie określa wyłącznie uzależnienia od substancji psychoaktywnych lub alkoholu. Coraz częściej spotkać się można z innymi destrukcyjnymi nawykami, takimi jak hazard, seksoholizm, lekomania czy uzależnienie od Internetu. Każde z nich działa podobnie – nieświadomie wyniszcza nie… Read more »
Gdzie alkoholik ma szukać pomocy?
13 kwietnia 2018
Alkoholizm jest chorobą bardzo popularną i dotykającą z roku na rok coraz więcej osób. Wiele z nich nie jest w stanie samodzielnie podjąć decyzji o leczeniu i do terapii podchodzi za namową najbliższych. Jest także wiele takich osób, które pragną podnieść się po upadku, jakiego doświadczyły przez konsekwencje alkoholizmu. Najczęstsze pytanie zadawane przez nałogowców jest… Read more »
Alkoholizm gdzie leczyć
13 kwietnia 2018
Choroba alkoholowa towarzyszy społeczeństwu od wieków, jednak jej sposób leczenia oraz miejsca, które udzielają pomocy i wsparcia, na przestrzeni lat diametralnie się zmieniły. Dziś alkoholicy nie zostają pozostawieni sami sobie, ale zyskują coraz więcej miejsc, do którym mogą się zgłosić po pomoc, wsparcie i radę, których potrzebują, aby wyjść z nałogu i żyć normalnie. Alkoholizm… Read more »
Alkoholizm gdzie się zgłosić
13 kwietnia 2018
Alkoholizm to nałóg, który tak jak i inne nałogi wymaga odpowiedniego leczenia, a przede wszystkim wsparcia osób trzecich. Współcześnie istnieje wiele ośrodków, które stoją otworem dla osób pragnących wyleczyć się z choroby alkoholowej, a co więcej, są one także miejscem idealnym dla współuzależnionych, czyli rodzin i przyjaciół. Gdzie zatem zgłosić się po pomoc, aby z… Read more »
Alkoholizm gdzie szukać pomocy?
13 kwietnia 2018
Alkoholizm jak wiele innych chorób, aby był leczony, potrzebuje trafnej diagnozy. Samo dostrzeżenie u siebie problemu z alkoholem jest już dużym krokiem naprzód, jednak określenie skali sprawi, że łatwiej będzie obrać konkretną drogę pomocy, a tym samym wyleczyć chorego z nałogu. Gdzie zgłosić się po pomoc? Współcześnie istnieje wiele ośrodków, zarówno publicznych, jak i prywatnych,… Read more »
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej

Partnerzy