Blog

NOWA NIŻSZA CENA TERAPII!
8900 zł od 5900
Komu może pomóc terapii prowokatywna?
15 marca 2018
Czy wyobrażasz sobie spotkanie z adwokatem diabła w gabinecie psychoterapeuty? To rola, w jaką wciela się psychoterapeuta podczas terapii prowokatywnej. Zadaniem specjalisty jest popieranie negatywnych, autodestrukcyjnych, odbiegających od normy zachowań klienta w przypadku obieranych przez niego celów życiowych, w kwestiach relacji z innymi osobami, zawodowych itd. Klient (jest) prowokowany Psychoterapeuta przewrotnie zgadza się z mrocznymi,… Read more »
Patologiczne zbieractwo – gromadzenie czy oszczędzanie?
15 marca 2018
Nie wyrzucają różnych przedmiotów, ubrań, bo im szkoda, bo mogą się jeszcze przydać. Stare gazety, zepsuty sprzęt RTV/AGD, bezużyteczne opakowania po kosmetykach, reklamówki, przechodzone części garderoby… Przywiązanie do przedmiotów może przerodzić się w niezwykle emocjonalną więź, zaburzenie behawioralne nazywane patologicznym zbieractwem. Dotyczy ono głównie osób starszych i samotnych. Nierzadko obsesja gromadzenia powiązana jest jeszcze z… Read more »
Drunkoreksja — zaburzenie odżywiania połączone z alkoholizmem wśród młodych dorosłych
15 marca 2018
Pomiędzy spożywaniem alkoholu a zaburzeniami odżywiania się istnieć może pewne powiązanie. Drunkoreksja to problem w głównej mierze tzw. młodych dorosłych, zazwyczaj studentów. Zwiększone picie alkoholu nie idzie u nich w parze z odpowiednim dostarczaniem organizmowi potrzebnych składników pokarmowych. Często te osoby cechują też niezdrowe nawyki żywieniowe. Alkoholowa kontrola … masy ciała Drunkoreksja (nazywana także anoreksją… Read more »
Wakacje w odosobnieniu, czyli sztuka robienia porządków w głowie
15 marca 2018
Kilkutygodniowa piesza pielgrzymka do Santiago de Compostela, wakacje w ośrodku medytacyjnym, pobyt w klasztorze odciętym od świata… Coraz więcej osób poszukuje takich wyzwań i miejsce po to, aby … zrobić sobie porządki w głowie. W poszukiwaniu odosobnienia Na co dzień dajemy się ponieść rwącemu prądowi życia wypełnionemu intensywnie pracą, obowiązkami domowymi, rodzicielskimi, rodzinnymi itd. Spełniamy… Read more »
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej

Partnerzy