Blog

Syndrom FOMO – jak go rozpoznać? Co robić dalej?
15 września 2021
Nowoczesne technologie niewątpliwie mają wiele zalet. Z ich rozwojem wiążą się jednak także niebezpieczeństwa. Poza uzależnieniem od internetu i natłokiem informacyjnym coraz częściej zwraca się uwagę na syndrom FOMO, który ma negatywny wpływ na zdrowie. Jakie są jego główne objawy i gdzie można się udać na cyfrowy detoks?
Dlaczego media społecznościowe uzależniają? Kiedy trzeba zgłosić się po pomoc?
30 sierpnia 2021
Portale społecznościowe pozwalają dzielić się zdjęciami, komunikować się i śledzić aktywność znajomych. Psychologowie przestrzegają, że ich nadużywanie może mieć zły wpływ na zdrowie. Czy od social mediów można się od uzależnić? Sprawdź, co na ten temat mówią statystyki oraz co robić, gdy podejrzewasz uzależnienie od mediów społecznościowych.
Mitomania. Jak wyleczyć skłonność do ciągłego kłamania?
19 sierpnia 2021
Patologiczne kłamanie, znane także jako mitomania, jest jednym z najsłabiej zbadanych zaburzeń psychicznych. Osoby określane mianem mitomanów nie są niedorozwinięte czy chore umysłowo. Wręcz przeciwnie – większość z nich wyróżnia się wyjątkowymi zdolnościami. Dowiedz się, na czym dokładnie polega to zjawisko i gdzie należy szukać jego przyczyn.
Wsparcie po terapii

Każdy pacjent objęty jest rocznym wsparciem po terapii

Pomoc rodzicom pacjentów w ramach terapii

Nieodpłatnie udzielana jest pomoc rodzinom pacjentów

Płatność ratalna

Istnieje możliwość płatności ratalnej