W związku z trudną sytuacją gospodarczo-społeczną związaną z epidemią COVID19, wychodzimy naprzeciw osobą potrzebującym pomocy. Osobom, które są zainteresowane leczeniem i walką z nałogiem oferujemy dodatkowy miesiąc leczenia gratis! Szczegółowych informacji dotyczących promocji i oferty udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!

Całodobowa dyspozycyjność!

Jako placówka medyczna współpracująca z Narodowym Funduszem Zdrowia, uruchomiliśmy stację transportu sanitarnego AmbuTrans – Oaza. To całodobowa pomoc dla pacjentów, którzy ze względu na swój stan zdrowia nie mogą być przewożeni innymi środkami lokomocji.

Bezpieczny transport medyczny z opieką ratowników medycznych, pielęgniarek i pielęgniarzy, realizujemy na terenie całej Polski oraz Europy w komfortowych warunkach (wcześniej staramy się dowiedzieć jak najwięcej na temat stanu zdrowia pacjenta). Kierowcy posiadają przeszkolenia w zakresie ratownictwa medycznego, uprawniające do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych i odpowiednie doświadczenie. Nasza ekipa czuwa również uczestników imprez masowych, publicznych, sportowych, by (ewentualnych poszkodowanych) dostarczyć jak najszybciej do szpitala. Wykwalifikowani ratownicy reagują natychmiastowo na wszelkie zgłoszenia. Wiemy, że gdy chodzi o ludzkie życie i zdrowie, liczy się każda minuta.

Z naszego transportu korzystają także osoby, które jeżdżą na badania, zabiegi medyczne czy dializy. Zawozimy pacjentów do szpitala, sanatorium, przychodni lub ośrodka rehabilitacyjnego i odwozimy do domu. Karetki są przystosowane do przewożenia osób niepełnosprawnych, również w pozycji „z łóżka do łóżka”.

Flota, którą dysponujemy wykorzystywana jest też do transportu krwi i materiałów biologicznych.Autor: Zespół Oaza | Opublikowano: 2015-03-10 | Ostatnia aktualizacja: 7 marca 2017