Klinika Ośrodek Oaza jest placówką medyczną, w której program terapeutyczny spełnia zarówno standardy krajowe, jak i międzynarodowe, dlatego przyjmujemy naszych pacjentów na okres minimum od 8 do 12 tygodni.

Ośrodek zatrudni certyfikowanego lub w trakcie certyfikacji terapeutę.

Dbamy o komfortowe warunki w Ośrodku Oaza

Jednym z kolejnych etapów rozwoju Ośrodka była rozbudowa nowego skrzydła placówki, w celu zapewnienia jeszcze większego komfortu naszym podopiecznym.

W związku z przeprowadzonymi pracami, Ośrodek Oaza postanowił oprócz nowej sali terapeutycznej, zainwestować i zmontować trzy nowe profesjonalne klimatyzatory w najważniej-szych pomieszczeniach ośrodka. Jeden z nich trafił bezpośrednio do sali terapeutycznej, aby zajęcia przebiegały w jak najlepszych warunkach, a Pacjenci mogli się skupić na tym co najważniejsze. Podobne urządzenia zostały zamontowane w pomieszczeniu socjalnym oraz jadalnianym, w którym są spożywane posiłki.

Pragniemy, aby każdy Pacjent mógł u nas czuć się bezpiecznie, komfortowo i był w pełni usatysfakcjonowany z przebiegu terapii. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkim osobom przebywającym w Ośrodku Oaza zapewniać wysokiej jakości opiekę oraz dogodne warunki pobytu.Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2016-08-10 | Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2017