Klinika Ośrodek Oaza jest placówką medyczną, w której program terapeutyczny spełnia zarówno standardy krajowe, jak i międzynarodowe, dlatego przyjmujemy naszych pacjentów na okres minimum od 8 do 12 tygodni.

Ośrodek zatrudni certyfikowanego lub w trakcie certyfikacji terapeutę.

Działamy z obowiązującymi przepisami

Wiele ośrodków posiada w swej ofercie leczenie uzależnień.

Niestety – nie wszystkie z nich działają zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nie są nadzorowane przez żaden organ państwowy a ich weryfikacja jest bardzo trudna.

Dzięki naszym staraniom Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA został wpisany do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą wojewody kujawsko- pomorskiego. 
Nr księgi to:  000000152718.

Działamy więc w pełni legalnie i zgodnie z obowiązującymi normami. Gwarantujemy Państwu, że terapia prowadzona w naszym ośrodku jest bezpieczna i na najwyższym poziomie.Ponadto cieszymy się skutecznością w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do sprawdzenia informacji na temat naszej działalności pod adresem: rpwdl.csioz.gov.pl (wystarczy wybrać naszą placówkę) lub do skorzystania z bezpośredniego odnośnika na naszej stronie www.

Decydując się na nasz Ośrodek mają Państwo absolutną pewność, że traficie w bezpieczne ręce najwyższej rangi profesjonalistów, a sama klinika znajduje się pod nadzorem odpowiednich organów kontrolujących.

Ośrodek Leczenia Uzależnien OAZA – to gwarancja wiedzy, doświadczenia i bezpieczeństwa!Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2013-03-08 | Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2017