W związku z trudną sytuacją gospodarczo-społeczną związaną z epidemią COVID19, wychodzimy naprzeciw osobą potrzebującym pomocy. Osobom, które są zainteresowane leczeniem i walką z nałogiem oferujemy dodatkowy miesiąc leczenia gratis! Szczegółowych informacji dotyczących promocji i oferty udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!

Kolejna impreza za nami. Tym razem odwiedziliśmy Włocławek i Chodecz

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że należąca do ośrodka Oaza – stacja transportu sanitarnego AmbuTrans, po raz kolejny zabezpieczała imprezę masową. Tym razem dbaliśmy o bezpieczeństwo i bawiliśmy się wspólnie z Państwem podczas Dni Włocławka i wieczornej zabawy w leżącym nieopodal Chodczu. Na szczęście poza kilkoma poważniejszymi przypadkami imprezy przebiegły stosunkowo spokojnie i nasi ratownicy ograniczali się jedynie do udzielania porad, kontroli ciśnienia oraz zakładania opatrunków w przypadku drobnych urazów.

Nasi terapeuci leczenia uzależnień nawiązali z kolei rozmowy oraz konsultacje terapeutyczne z osobami odwiedzającymi pięknie zorganizowane miasteczko pełne straganów, namiotów i domków. Podczas spotkań indywidualnych udało im się skutecznie przełamywać opory i zwykły ludzki wstyd związany z problematyką uzależnień. Działania naszych terapeutów okazały się na tyle skuteczne, że już w dwa dni po imprezie kolejna osoba zgłosiła się do ośrodka Oaza w poszukiwaniu skutecznego rozwiązania swoich problemów z uzależnieniem.

Czekamy na kolejne zaproszenia na imprezy, które z chęcią odwiedzimy i zabezpieczymy medycznie. Jednocześnie pragniemy podziękować Państwu za dotychczasowe zaproszenia i pomoc przy organizacji różnego typu przedsięwzięć.Autor: Zespół Oaza | Opublikowano: 2015-07-09 | Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2017