W związku z trudną sytuacją gospodarczo-społeczną związaną z epidemią COVID19, wychodzimy naprzeciw osobą potrzebującym pomocy. Osobom, które są zainteresowane leczeniem i walką z nałogiem oferujemy dodatkowy miesiąc leczenia gratis! Szczegółowych informacji dotyczących promocji i oferty udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!

Kolejny wspaniały „Dzień rodzinny”

Chcielibyśmy poinformować Państwa, iż po raz kolejny ośrodek „Oaza” zorganizował wspaniały Dzień Rodzinny , w którym wzięli udział pacjenci, pracownicy i ich rodziny oraz osoby z najbliższego otoczenia – w sumie aż 50 osób!

W zabawach najchętniej brali udział najmłodsi uczestnicy, dla których przygotowano ciekawe konkursy, tor przeszkód oraz dmuchaną zjeżdżalnię. Uczestnikom nie przeszkodził nawet upał – namioty zapewniały cień, a z rozstawionych pryszniców i zraszaczy ogrodowych, lała się zimna woda. Dodatkowo podczas wydarzenia otwarto nowe skrzydło ośrodka.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę. Już teraz zapraszamy na kolejną edycję – już za rok!Autor: Zespół Oaza | Opublikowano: 2015-08-25 | Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2017