Terapia od 8500 zł za MSC + 1 miesiąc gratis
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Można wyjść z nałogu, kuracja odwykowaW problem nadużywania alkoholu, narkotyków, leków lub innych specyfików uwikłanych jest bardzo wiele osób młodych, jak i starszych. Nie jest to jednak sytuacja bez wyjścia. Prywatny ośrodek leczeniu uzależnień Oaza z otwartymi rękoma przyjmuje wszystkich tych, którzy chcą zmienić swoje życie, pozbyć się nałogu, który rujnuje życie i zdrowie osób uzależnionych oraz ich rodzin.

Na stronie www.klinika-oaza.pl można przeczytać o profesjonalnym i przyjaznym dla pacjentów ośrodku, który przyjmuje wiele osób uzależnionych, które następnie opuszczają mury kliniki jako ludzie wolni od zgubnego nałogu.

Porozmawiajmy – Zadzwoń do nas

Terapia odwykowa związana z leczeniem uzależnień rozpoczyna się od detoksykacji.

Zabieg potocznie nazywany detoksem polega na tym, iż z organizmu człowieka usuwa się elementy toksyczne, które powstały na skutek nadużywania substancji szkodliwych. Jest to zaledwie pierwszy etap leczenia i dalszych kroków na drodze jaką jest odwyk. Pacjentowi podawane są leki, dzięki którym łatwiej znosi proces polegający na wielu wyrzeczeniach. Pomoc na polu psychicznym, mentalnym, wiara w siebie i własne możliwości to szczególnie ważne elementy terapii.

Terapia odwykowa w ośrodku Oaza to styczność z wysoko wyspecjalizowanym personelem medycznym, w pełni profesjonalne, sprawdzone i skuteczne zabiegi prowadzące do radzenia sobie w obszarze uzależnienia.

Na terapię uzależnień może zgłosić się każda osoba niezależnie od płci i wieku (również osoby niepełnoletnie – przy współudziale rodzica lub opiekuna), która chcę znaleźć skuteczną odpowiedź na pytanie jak przestać pić.  Klinika dysponuje bardzo dobrymi warunkami bytowymi. Możliwe jest leczenie o charakterze stacjonarnym, czyli 24 godziny na dobę lub w charakterze ambulatoryjnym, polegającym na wizytach w klinice na czas zabiegów i zajęć terapeutycznych.

Ośrodek prowadzi terapię uzależnień, jak i współuzależnień. Warto zdawać sobie sprawę z tego, iż istnieje zjawisko uwikłania w problem alkoholowy całego systemu rodzinnego. Sprawa ta dotyczy bardzo wielu rodzin. Osoby z najbliższego otoczenia osoby uzależnionej często bardzo dotkliwie odczuwają skutki jakie niesie bezpośrednie przebywanie z osoba uzależnioną. Zwykle jest to poczucie winy, wstydu. Terapia współuzależnień znacznie podbuduje kondycję psychiczną osób uwikłanych w problem, a co ważne może stać się prawdziwą podporą dla samego uzależnionego, który z większą ochotą podejdzie do własnej terapii.

Udział w terapii odwykowej to złożony proces, na który warto postawić w sytuacji problemowej. Świadomość tego, iż zabrnęło się w ślepą uliczkę, zlokalizowanie problemu jest światełkiem w tunelu. Wszyscy zdajemy sobie wprawę, iż samotna walka z takim przeciwnikiem jakim jest uzależnienie od alkoholu, leków czy narkotyków to sprawa szalenie trudna. Warto podjąć tę walkę wspólnie z osobami, które na terapii znają się najlepiej. Opieka medyczna, wsparcie psychiczne to bardzo ważne czynniki, które powodują, iż wiele osób wróciło do normalnego życia, a przeprowadzony odwyk narkotykowy czy też alkoholowy okazał się skuteczną terapią.


  Skontaktuj się z Nami

  A dostaniesz odpowiedź najszybciej jak to jest możliwe


  Opinie Klientów

  Profesjonalna kadra dbała o mój stan 24 godzina dobę mimo bardzo ciężkich początków nigdy nie byłem...


  Wojtek
  Gwiazdka z oceną

  Polecam bardzo! Dzięki oazie odzyskałam życie. Świetni terapeuci, terapia bardzo skuteczna dla ludzi...


  Weronika
  Gwiazdka z oceną

  W leczeniu alkoholizmu i ostatecznej wygranej z nim walce pomogła mi Oaza, terapia sprawiła, że stanęłam...


  Kaya
  Gwiazdka z oceną

  Dla mnie to co pozwoliła mi zrozumieć Oaza wraz z tym co mi przekazała do walki z moją choroba czyli...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Z całego serca dziękuję właścicielom ośrodka Oaza oraz jego pracownikom. Profesjonalne podejście ze...


  Zofia
  Gwiazdka z oceną

  Dzięki przede wszystkim wiedzy przekazywanej przez kadrę terapeutyczna, która swoją troską oraz...


  Przemysław
  Gwiazdka z oceną

  Ja kierowałem się opiniami przy wyborze tego ośrodka i nie żałuję. Ukończyłem terapię kilka miesięcy...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Uważamy, że terapeuci pokazali mu, jak może wyglądać normalne, trzeźwe życie. I przede wszystkim...


  Mariola
  Gwiazdka z oceną  Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2017-03-17 |