Klinika Ośrodek Oaza jest placówką medyczną, w której program terapeutyczny spełnia zarówno standardy krajowe, jak i międzynarodowe, dlatego przyjmujemy naszych pacjentów na okres minimum od 8 do 12 tygodni.

Ośrodek zatrudni certyfikowanego lub w trakcie certyfikacji terapeutę.

Oaza się szkoli i integruje!

Podczas ostatnich tygodni w Oazie sporo się działo. Jako pracownicy ośrodka Oaza na co dzień nie odpoczywamy, a ciężko pracujemy. Każdego dnia staramy się pomagać innym, a nasza praca do łatwych nie należy. Dlatego tak ważne jest dla nas działanie zespołowe i wspieranie siebie wzajemnie. Postanowiliśmy spędzić razem trochę czasu poza kliniką, zintegrować się, podnieść swoje kwalifikacje oraz wspólnie odpocząć.

Porozmawiajmy – Zadzwoń do nas

Wizyty w świecie teatralnym

Uczestniczyliśmy w cyklu spotkań teatralnych, dzięki czemu mieliśmy okazję lepiej poznać teatr, rozmawialiśmy z wybitnymi aktorami, a także wymieniliśmy swoje uwagi dotyczące aktorskiej gry. Mogliśmy odpocząć, oderwać myśli od codziennej pracy czy obowiązków.

Wyjazd do Kazimierza Dolnego

Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, bardzo chętnie odwiedzanych przez artystów. Mieliśmy czas na kontemplację i obserwację pracy przyszłych malarzy.

Szkolenie i integracja na Kaszubach

Odbyliśmy bardzo ważne szkolenia dla całego naszego zespołu. Rozwijaliśmy umiejętność pracy w grupie, podnosiliśmy kwalifikacje zawodowe, a także dokładniej poznaliśmy przepisy dotyczące RODO. W Oazie jesteśmy jedną wielką rodziną, dlatego postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym. Spędziliśmy czas na grzybobraniu, morsowaniu, ognisku, grach i zabawach. Odwiedziliśmy także ponad pięćdziesięcioletnią fabrykę porcelany Łubiana oraz spotkaliśmy się z rodowitym Kaszubem, który opowiedział nam o kaszubskiej kulturze.

Dzięki takim wydarzeniom możemy rozwijać swoje umiejętności, a także poznawać siebie nawzajem. Po zasłużonym odpoczynku wróciliśmy do pracy wypoczęci i pełni sił.Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2018-11-26 | Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2019