Klinika Ośrodek Oaza jest placówką medyczną, w której program terapeutyczny spełnia zarówno standardy krajowe, jak i międzynarodowe, dlatego przyjmujemy naszych pacjentów na okres minimum od 8 do 12 tygodni.

Ośrodek zatrudni certyfikowanego lub w trakcie certyfikacji terapeutę.

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza został członkiem Kujawskiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Miło jest nam Państwa poinformować, że w ostatnim czasie Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Oaza został członkiem Kujawskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, a sam Prezes spółki – Patrycjusz Maniecki – ma zaszczyt pełnić funkcje członka Sądu Koleżeńskiego. Kandydatura ta została nieoczekiwanie zgłoszona na ostatnim walnym posiedzeniu i z pełnym zaskoczeniem, lecz również z wdzięcznością za zaufanie, przyjęta przez wcześniej wspomnianego Patrycjusza Manieckiego, właściciela Ośrodka Oaza.

Kujawska Izba Przemysłowo Handlowa we Włocławku funkcjonuje od 1991 roku, a obecnie należy do niej ok. 100 firm. Jej celem jest integracja podmiotów gospodarczych i świadczenie usług społecznych, doradczych i szkoleniowych. Poprzez współpracę z regionalnymi towarzystwami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi, a także pozyskiwanie partnerów zagranicznych, realizuje misję propagowania i wspierania przedsiębiorczości.Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2018-12-03 |