Klinika Ośrodek Oaza jest placówką medyczną, w której program terapeutyczny spełnia zarówno standardy krajowe, jak i międzynarodowe, dlatego przyjmujemy naszych pacjentów na okres minimum od 8 do 12 tygodni.

Ośrodek zatrudni certyfikowanego lub w trakcie certyfikacji terapeutę.

Spotkanie Integracyjne

15 sierpnia bieżącego roku, ośrodek leczenia uzależnień OAZA zorganizował spotkanie, którego celem była przede wszystkim integracja pacjentów, ich rodzin oraz pracowników placówki. Dzień ten obfitował w wiele atrakcji.

Ciekawe konkursy oraz pyszne jedzenie stały się doskonałym przykładem konstruktywnie spędzonego czasu. Zarówno pacjenci, jak i pracownicy ośrodka mogli oderwać się na chwilę od codziennych wykładów, spotkań indywidualnych oraz grup terapeutycznych i w miłej atmosferze poznać smak zdrowej rywalizacji. Panującą w tym dniu radość uczestników i ich zadowolenie ze spotkania najpełniej oddają poniższe zdjęcia.

Oby kolejne spotkanie integracyjne było tak samo udane jak te zorganizowane w tym roku.Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2013-08-16 | Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2017