W związku z trudną sytuacją gospodarczo-społeczną związaną z epidemią COVID19, wychodzimy naprzeciw osobą potrzebującym pomocy. Osobom, które są zainteresowane leczeniem i walką z nałogiem oferujemy dodatkowy miesiąc leczenia gratis! Szczegółowych informacji dotyczących promocji i oferty udzielamy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu!

Spotkanie Integracyjne

15 sierpnia bieżącego roku, ośrodek leczenia uzależnień OAZA zorganizował spotkanie, którego celem była przede wszystkim integracja pacjentów, ich rodzin oraz pracowników placówki. Dzień ten obfitował w wiele atrakcji.

Ciekawe konkursy oraz pyszne jedzenie stały się doskonałym przykładem konstruktywnie spędzonego czasu. Zarówno pacjenci, jak i pracownicy ośrodka mogli oderwać się na chwilę od codziennych wykładów, spotkań indywidualnych oraz grup terapeutycznych i w miłej atmosferze poznać smak zdrowej rywalizacji. Panującą w tym dniu radość uczestników i ich zadowolenie ze spotkania najpełniej oddają poniższe zdjęcia.

Oby kolejne spotkanie integracyjne było tak samo udane jak te zorganizowane w tym roku.Autor: Zespół Oaza | Opublikowano: 2013-08-16 | Ostatnia aktualizacja: 8 marca 2017