Miesiąc pobytu gratis zadzwoń i poznaj szczegóły!
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Leczenie uzależnień, alkoholizmu, terapia, prywatny ośrodek – WarszawaKompleksowe leczenie odwykowe – Warszawa

Skoro odwiedzasz naszą stronę, to możliwe, że jesteś osobą uzależnioną lub osoba z Twojego najbliższego otoczenia ma problem z nałogiem. Bez względu na to, czy poszukujesz pomocy w walce z alkoholizmem, narkomanią, lekomanią czy uzależnieniem od hazardu, jesteś we właściwym miejscu. Działając jako ośrodek leczenia alkoholizmu, specjalizujemy się w niesieniu kompleksowej pomocy, prowadząc skuteczną terapię destrukcyjnych nałogów. Chociaż siedziba naszej kliniki mieści się nieopodal Włocławka, na leczenie odwykowe przyjmujemy pacjentów z całej Polski, w tym między innymi z Warszawy.


autosabotaz

W jaki sposób przebiega terapia uzależnień?

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Oaza oferuje kompleksowe leczenie uzależnień poprzez detoks (np. alkoholowy) oraz terapię. W naszej klinice postrzeganie uzależnienia bazuje przede wszystkim na modelu strategiczno-strukturalnym, którego istotą jest specyficzna propozycja spełnienia trzech wymagań dotyczących każdego nurtu profesjonalnej psychoterapii:

 • Koncepcja terapii psychoterapeutycznej wykorzystuje koncepcję mechanizmów danego uzależnienia, wyjaśniając jego istotę oraz wskazując podstawowe założenia leczenia,
 • Kierunki pracy psychoterapeutycznej są określane zaleceniami strategicznymi uwzględniającymi specyfikę mechanizmów zaburzenia i poszczególne fazy procesu psychoterapeutycznego,
 • Metody realizowania zaleceń strategicznych są określone poprzez projekty strukturalizacji terapeutycznych, czyli specyficzne procedury oraz techniki wykorzystywane w pracy nad zadaniami terapeutycznymi.

Dzięki temu, że nie działamy jak standardowe prywatne ośrodki leczenia uzależnień, jesteśmy skoncentrowani na niesieniu wielopoziomowej pomocy, obejmującej wszystkie aspekty życia pacjenta. Terapia proponowana przez naszą kadrę obejmuje, w przypadku uzależnień od substancji psychoaktywnych, kompleksowe odtrucie organizmu – detox, a następnie starannie dobrane oddziaływanie psychoterapeutyczne.

W naszej klinice prowadzimy skuteczną terapię wszelkiego rodzaju destrukcyjnych nawyków, do których zaliczają się: alkoholizm, narkomania, seksoholizm, lekomania, a także uzależnienie od hazardu, Internetu, zakupów itp.


  Skontaktuj się z Nami

  A dostaniesz odpowiedź najszybciej jak to jest możliwe

  Dlaczego warto zdecydować się na nasz ośrodek leczenia uzależnień?

  Prowadząc prywatne leczenie uzależnień, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone metody psychoterapeutyczne, pomagając wyjść z nałogu i ułatwiając powrót do codziennego funkcjonowania. Nasi psychoterapeuci i lekarze to doświadczona oraz wysoce wykwalifikowana kadra, która stale pogłębia swoją wiedzę, pomagająca kuracjuszom odbudować wiarę w siebie oraz we własne możliwości.

  Decydując się na odwyk narkotykowy czy alkoholowy w naszym ośrodku, mogą Państwo liczyć na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Kontakt terapeutyczny jest każdorazowo dostosowywany do konkretnych uwarunkowań osobowościowych oraz zdrowotnych danej osoby. Aby ułatwić naszym podopiecznym dojazd do naszego ośrodka, proponujemy im odbiór z dworca we Włocławku, a także z wielu innych miejsc, w tym między innymi z portu lotniczego w Warszawie.  Opinie Klientów

  Profesjonalna kadra dbała o mój stan 24 godzina dobę mimo bardzo ciężkich początków nigdy nie byłem...


  Wojtek
  Gwiazdka z oceną

  Polecam bardzo! Dzięki oazie odzyskałam życie. Świetni terapeuci, terapia bardzo skuteczna dla ludzi...


  Weronika
  Gwiazdka z oceną

  W leczeniu alkoholizmu i ostatecznej wygranej z nim walce pomogła mi Oaza, terapia sprawiła, że stanęłam...


  Kaya
  Gwiazdka z oceną

  Dla mnie to co pozwoliła mi zrozumieć Oaza wraz z tym co mi przekazała do walki z moją choroba czyli...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Z całego serca dziękuję właścicielom ośrodka Oaza oraz jego pracownikom. Profesjonalne podejście ze...


  Zofia
  Gwiazdka z oceną

  Dzięki przede wszystkim wiedzy przekazywanej przez kadrę terapeutyczna, która swoją troską oraz...


  Przemysław
  Gwiazdka z oceną

  Ja kierowałem się opiniami przy wyborze tego ośrodka i nie żałuję. Ukończyłem terapię kilka miesięcy...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Uważamy, że terapeuci pokazali mu, jak może wyglądać normalne, trzeźwe życie. I przede wszystkim...


  Mariola
  Gwiazdka z oceną

  Dojazd samochodem z Warszawy

  Dojazd pociągiem z Warszawy