Miesiąc pobytu gratis zadzwoń i poznaj szczegóły!
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Leczenie uzależnień, alkoholizmu, terapia, prywatny ośrodek – WrocławLeczenie uzależnień – Wrocław

Do naszej placówki usytuowanej w dogodnym miejscu nieopodal Włocławka na odwyk alkoholowy i narkotykowy przyjmujemy osoby z całej Polski, w tym z Wrocławia. Klinika uzależnień oaza dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę, że każde uzależnienie jest związane z rozległymi i złożonymi problemami, dlatego system udzielania pomocy osobie uzależnionej musi obejmować wiele aspektów życia.

Działając jako prywatny ośrodek leczenia uzależnień, szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do pacjenta oraz starannie dopasowaną formę psychoterapii. Naszą specjalnością jest nie tylko kompleksowe leczenie alkoholizmu, ale także narkomanii, lekomanii oraz uzależnienia od: hazardu, Internetu, seksu, zakupów itp. W codziennych działaniach cenimy sobie różnorodność podejść, co pozwala nam na indywidualną pracę z pacjentem, a to z kolei sprawia, że cały proces psychoterapeutyczny jest bardziej skuteczny.


Profesjonalna terapia współuzależnienia w klinice Oaza

Jak wygląda terapia uzależnień, którą oferuje nasza klinika?

Nasz ośrodek odwykowy proponuje kompleksową terapię wykorzystującą podejście strategiczno-strukturalne. Praca terapeutyczna w tym nurcie jest dostosowywana do poszczególnych etapów leczenia, na które składają się następujące fazy:

 • Pierwszy etap, który ma na celu poznanie zasad terapii oraz znaczenia utrzymywania abstynencji dla dalszej pracy,
 • Drugi etap, który jest związany z pracą nad zmianą psychologicznych mechanizmów uzależnienia (poznawczych, emocjonalnych, dotyczących obrazu siebie itp.),
 • Trzeci etap, obejmujący działania skoncentrowane nad poprawą funkcjonowania jednostki w różnych obszarach społecznych, a także mające na celu przekazanie różnych cennych umiejętności sprzyjających procesowi powrotu do zdrowia,
 • Czwarty etap, który skupia się na poruszaniu w terapii osobistych problemów pacjenta oraz kreowaniu pozytywnego obrazu siebie i otaczającego świata.

Terapia uzależnień jest podzielona na kilka etapów, w których trakcie pacjent ma nie tylko szansę poznać psychologiczne mechanizmy uzależnienia, ale także nauczyć się, jak rozwiązywać problemy osobiste i w jaki sposób powrócić do funkcjonowania w codziennej rzeczywistości. Dodatkowym uzupełnieniem leczenia mogą być treningi, warsztaty oraz autorskie programy terapeutyczne.


  Skontaktuj się z Nami

  A dostaniesz odpowiedź najszybciej jak to jest możliwe

  Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek terapii uzależnień?

  Działając jako centrum i poradnia uzależnień, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkim zgłaszającym się do nas pacjentom nieść wielopoziomową pomoc, by każda z uzależnionych osób mogła na nowo odkryć radość życia w abstynencji. Oferowana przez nas terapia alkoholowa, narkotykowa czy każda inna, bazująca na wyżej wspomnianym modelu strategiczno-strukturalnym, pozwala na utrwalenie efektów pracy oraz kształtowanie pozytywnych nawyków. Dzięki temu pacjenci, którzy zdecydują się na skorzystanie z pomocy naszego ośrodka, stają się zupełnie innymi osobami niż dotychczas. Po zakończeniu terapii wszystkim kuracjuszom zapewniamy fachowe wsparcie w postaci profesjonalnej opieki psychoterapeutycznej.  Opinie Klientów

  Profesjonalna kadra dbała o mój stan 24 godzina dobę mimo bardzo ciężkich początków nigdy nie byłem...


  Wojtek
  Gwiazdka z oceną

  Polecam bardzo! Dzięki oazie odzyskałam życie. Świetni terapeuci, terapia bardzo skuteczna dla ludzi...


  Weronika
  Gwiazdka z oceną

  W leczeniu alkoholizmu i ostatecznej wygranej z nim walce pomogła mi Oaza, terapia sprawiła, że stanęłam...


  Kaya
  Gwiazdka z oceną

  Dla mnie to co pozwoliła mi zrozumieć Oaza wraz z tym co mi przekazała do walki z moją choroba czyli...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Z całego serca dziękuję właścicielom ośrodka Oaza oraz jego pracownikom. Profesjonalne podejście ze...


  Zofia
  Gwiazdka z oceną

  Dzięki przede wszystkim wiedzy przekazywanej przez kadrę terapeutyczna, która swoją troską oraz...


  Przemysław
  Gwiazdka z oceną

  Ja kierowałem się opiniami przy wyborze tego ośrodka i nie żałuję. Ukończyłem terapię kilka miesięcy...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Uważamy, że terapeuci pokazali mu, jak może wyglądać normalne, trzeźwe życie. I przede wszystkim...


  Mariola
  Gwiazdka z oceną

  Dojazd samochodem z Wrocławia

  Dojazd pociągiem z Wrocławia