Klinika Ośrodek Oaza jest placówką medyczną, w której program terapeutyczny spełnia zarówno standardy krajowe, jak i międzynarodowe, dlatego przyjmujemy naszych pacjentów na okres minimum od 8 do 12 tygodni.

Ośrodek zatrudni certyfikowanego lub w trakcie certyfikacji terapeutę.

Leczenie uzależnień, alkoholizmu, terapia, prywatny ośrodek – Toruń

Terapia uzależnień – Toruń

W sytuacji, gdy potrzebujecie Państwo fachowego wsparcia w walce z nałogiem, zachęcamy do zapoznania się z ofertą, jaką przygotował nasz ośrodek leczenia uzależnień. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu udało nam się stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce, w którym niesiemy pomoc wszystkim osobom zmagającym się z destrukcyjnym uzależnieniem, zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Chociaż siedziba naszej placówki mieści się we Włocławku, na leczenie odwykowe przyjmujemy pacjentów z całej Polski, w tym między innymi z Torunia.

W jaki sposób przebiega leczenie alkoholizmu, narkomanii i innych nałogów?

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Oaza specjalizuje się w kompleksowym leczeniu uzależnień poprzez detoks oraz terapię. Kuracje, które odbywają się w naszej klinice, bazują wyłącznie na sprawdzonych metodach i są każdorazowo dostosowywane do indywidualnych potrzeb kuracjuszy. Proponujemy także osobne grupy, autorskie programy terapeutyczne dedykowane dla młodzieży oraz specjalne terapie dla kobiet zmagających się z częstą potrzebą przyjmowania środków psychoaktywnych.

Terapia uzależnień, którą proponujemy w naszej placówce, jest skoncentrowana na niesieniu wielopoziomowej pomocy. Ma to związek z dążeniem do osiągania różnych celów praktycznych, do których należą przede wszystkim:

  • Przekazanie umiejętności umożliwiających samodzielne rozwiązywanie problemów osobistych,
  • Zwiększenie zdolności do trwałego utrzymywania trzeźwości,
  • Wpojenie i utrwalenie wzorców pozwalających na prowadzenie zdrowego i konstruktywnego sposobu życia.

Dlaczego warto wybrać nasz ośrodek uzależnień?

Leczenie alkoholizmu, narkomanii czy każdego innego nałogu, w naszym ośrodku odbywa się w sposób holistyczny i obejmuje wszystkie najważniejsze aspekty życia pacjenta. Terapia w przypadku uzależnień od substancji psychoaktywnych i dolegliwości takich jak choroba alkoholowa jest poprzedzana profesjonalnym odtruciem – detoksem. Sesje psychoterapeutyczne są prowadzone w komfortowych i kameralnych warunkach, a także w rodzinnej, życzliwej atmosferze.

Dojazd samochodem z Torunia

Dojazd pociągiem z ToruniaAutor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2018-05-17 | Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca 2019