Terapia od 8500 zł za MSC + 1 miesiąc gratis
Do końca miesiąca lub do wyczerpania miejsc

Uzależnienie od narkotykówLeczenie narkomanii – uzależnienia od narkotyków

Substancje zmieniające świadomość, czy też środki psychoaktywne, zwane powszechnie narkotykami działają destrukcyjnie na centralny układ nerwowy oraz, zażywane choćby kilkukrotnie, powodują uzależnienie psychiczne, a część z nich, szczególnie kokaina oraz substancje z grupy opiatów i opioidów (m. in. heroina oraz morfina), prowadzi do groźnego w skutkach uzależnienia fizycznego.

Problemy zdrowotne związane z długotrwałym przyjmowaniem takich substancji to ogólne wyniszczenie organizmu, jak i uszkodzenia w obrębie poszczególnych organów wewnętrznych – ucierpieć mogą nerki, wątroba, trzustka, serce, a nierzadko także mózg, co w tym ostatnim przypadku skutkuje znacznym pogorszeniem funkcji poznawczych, czy też większą podatnością na problemy natury psychicznej. Wśród dolegliwości somatycznych można wyróżnić ogólny spadek odporności, jak i utratę wydolności poszczególnych organów wewnętrznych.


alarmujace-objawy

Skuteczne leczenie narkomanii

Skuteczne leczenie narkomanii to proces obejmujący jednocześnie kilka sfer: fizyczną, duchową, moralną i społeczną. Pierwszym z etapów odwyku jest kompleksowe odtrucie organizmu z toksycznych substancji oraz przywrócenie utraconej wcześniej równowagi biologicznej, celem przygotowania pacjenta do pracy w ramach terapii psychologicznej. Detoks w Ośrodku OAZA nadzorowany jest przez doświadczonych lekarzy oraz pozostały personel medyczny. Posiadamy wszelką niezbędną aparaturę medyczną oraz bezpośredni dostęp do diagnostyki laboratoryjnej, co pozwala na dokładne, kompleksowe monitorowanie stanu zdrowia naszych podopiecznych, a co za tym idzie, szybszy powrót naszych kuracjuszy do lepszej formy psychofizycznej. Do dyspozycji pacjentów ośrodka oddajemy saunę na podczerwień, organizując im także możliwość dojazdu na basen, siłownię, fitness, do jaskini solnej i SPA oraz na zabiegi z bogatej oferty leczniczej znajdującego się nieopodal sanatorium uzdrowiskowego.

Skuteczne, kompleksowe leczenie uzależnienia od narkotyków podczas pobytu stacjonarnego w Klinice OAZA to zarówno wspomagany farmakologicznie odwyk narkotykowy, jak i rzetelnej, pogłębionej psychoterapii indywidualnej, udziale w grupie oraz wielu form oddziaływania terapeutyczno-relaksacyjnego. Aby zoptymalizować proces zdrowienia, dobieramy metody terapii indywidualnie do każdego z jej uczestników. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwo lub Państwa bliscy, mogli podjąć aktywną, skuteczną walkę z nałogiem w komfortowych warunkach, w atmosferze zrozumienia i z zachowaniem dyskrecji.


  Skontaktuj się z Nami

  A dostaniesz odpowiedź najszybciej jak to jest możliwe


  Opinie Klientów

  Profesjonalna kadra dbała o mój stan 24 godzina dobę mimo bardzo ciężkich początków nigdy nie byłem...


  Wojtek
  Gwiazdka z oceną

  Polecam bardzo! Dzięki oazie odzyskałam życie. Świetni terapeuci, terapia bardzo skuteczna dla ludzi...


  Weronika
  Gwiazdka z oceną

  W leczeniu alkoholizmu i ostatecznej wygranej z nim walce pomogła mi Oaza, terapia sprawiła, że stanęłam...


  Kaya
  Gwiazdka z oceną

  Dla mnie to co pozwoliła mi zrozumieć Oaza wraz z tym co mi przekazała do walki z moją choroba czyli...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Z całego serca dziękuję właścicielom ośrodka Oaza oraz jego pracownikom. Profesjonalne podejście ze...


  Zofia
  Gwiazdka z oceną

  Dzięki przede wszystkim wiedzy przekazywanej przez kadrę terapeutyczna, która swoją troską oraz...


  Przemysław
  Gwiazdka z oceną

  Ja kierowałem się opiniami przy wyborze tego ośrodka i nie żałuję. Ukończyłem terapię kilka miesięcy...


  Paweł
  Gwiazdka z oceną

  Uważamy, że terapeuci pokazali mu, jak może wyglądać normalne, trzeźwe życie. I przede wszystkim...


  Mariola
  Gwiazdka z oceną  Autor: Kadra Oaza | Opublikowano: 2017-03-17 |